HABERLER

Şentürkler, Otomotiv grubundaki kârını yüzde 20 artıracak

23 Ağustos 2019

Otomotiv sektöründe 11 markayla hizmet verdiklerini söyleyen Şentürkler Yönetim kurulu başkanı Sami Şentürk ''550 kişilik ekibimizle faaliyet gösterdiğimiz otomotiv grubunda karımızı yüzde 20 artırmayı hedefliyoruz.'' dedi.

Çocuklar Eğlendi, Veliler Test Etti

26 Nisan 2016

Binek araçlarda düzenlediğimiz Aile Boyu Test Sürüşü kampanyası ve 23 Nisan Haftası etkinlikleri kapsamında Amerikan Kültür Derneği Anaokulu öğrencilerini misafir ederek onlara hoşça vakit geçirtirken...

Otomap Açıldı.

Türkiye'deki ilk şubesini Bursa'da, şehrin köklü kurumlarından Şentürkler ile işbirliği yaparak açan Otomap, yeni şubeleri için çalışmalarını hızlandırarak, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, farklı şehirlerde yapılanmasını büyütmeyi hedeflemektedir.

Motorpoint Ticari Hayatına Başladı

Şentürkler bünyesindeki Motorpoint, size aracınızla ilgili periyodik bakım, genel bakım ve ana bakım gibi birçok hizmeti hızlı ve etkili bir şekilde sunmaktadır.

Otomap Ana Sponsorluğunda Markalaşma Sohbeti

14 Aralık 2019

Otomap, Ece Arar İletişim Ajansı tarafından düzenlenen Markalaşma Sohbeti etkinliğine ev sahipliği yaptı. 14 Aralık 2019 tarihinde Siesta Balkanpark'ta düzenlenen etkinlikte girişimciler ve girişimci adayları bir araya geldi.