GARANTİSİ BİTEN ARAÇLARIN GARANTİLİ SERVİSİ

Şentürkler

Şentürkler bünyesindeki Motorpoint, size aracınızla ilgili periyodik bakım, genel bakım ve ana bakım gibi birçok hizmeti hızlı ve etkili bir şekilde sunmaktadır.

Motorpoint’in inceleme ve bakım hizmetleri kapsamında aracınızın genel kontrolleri, ilkbahar ve kış mevsimlerine özel kontroller, tatil kontrolleri, kabul kontrolü, düzenli incelemesi, genel muayene ve egzoz emisyon testleri bulunmaktadır.

Motorpoint’in servis uzmanları, aracınızın tüm motor bileşenlerinin kontrolü ve onarımı için gereken bilgi birikimleri ve son teknoloji arıza tespit ekipmanlarıyla yağ ve filtre değişimi, motor arıza teşhisi hizmetlerini dizel, elektrikli ve hibrid araçlar için sağlamaktadır.

Motorpoint’in mekanik sistem onarımları hizmeti; aracınızın mekanik aksamında yaşanabilecek her tür sorunda deneyimli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile aracınızın her ayrıntısının çalışır durumda olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Motorpoint bünyesinde genel kontroller, inceleme ve bakım, motor servisi hizmetlerinin yanında fren servisi, ısıtma sistemi, klima servisi, lamba testi, cam hizmeti ve lastik servisi hizmetleri de bulunmaktadır.

Motorpoint; sektördeki tecrübesi, uzman ekibi, son teknoloji ekipmanları sayesinde aracınız ve sizin güvenliğiniz için tüm servis hizmetleri ile yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.